Neochem


Jesteśmy firmą agronomiczną, działającą na rynku rolnym w Polsce, UE i Europie Wschodniej w szerokim zakresie i w innowacyjnej formie. Nasz cel jest bardzo prosty: skuteczna współpraca z rolnikami i agronomami w zakresie nawożenia i odżywiania dolistnego.

Zróżnicowane doświadczenie, które udało nam się zebrać i stała współpraca z różnymi podmiotami naszej działalności pozwala nam budować partnerskie relacje oparte na uczciwym handlu. Jak dotąd z naszymi działaniami dotarliśmy nawet w dalekie zakątki świata, takie jak np. Paragwaj czy Kanada, oferując nie tylko szereg bezpiecznych nawozów dolistnych, ale także wsparcie agronomiczne.

Oprócz samej oferty nawozów, zapewniamy również zindywidualizowane wsparcie agronomiczne w zakresie uprawy roślin i produkcji roślinnej, pomagając tym samym naszym klientom w optymalizacji wykorzystania nawozów i maksymalizacji ich wydajności. W ten sposób uprawialiśmy do tej pory: pszenicę, jęczmień, pszenżyto, rzepak, buraki cukrowe, kukurydzę, soję, proso, bób, rośliny strączkowe, warzywa dyniowate, warzywa bulwiaste, czosnek, a nawet winorośl, marihuanę i wiele innych.

Jako bezpośredni importerzy preparatów prosto z europejskich i amerykańskich fabryk możemy pochwalić się ofertą w bardzo przystępnych cenach.

EN

FR

UA

PL